• Обновено
AD823 AD823AR AD823ARZ SOP8

AD823 AD823AR AD823ARZ SOP8

DEN 62.40

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
CazenOveyi
Состојба:
Нови
Напон:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Тип:
pcb
Примена:
DIY
Пакет:
соп-8
Електронски Компоненти & Материјали:
Нано
Електронски Компоненти & Материјали 1:

Купувачи како што избираат