• Обновено
shhworldsea автомобилската fastener слепи занитвам за ГМ 10184895 за ford N803862-S за chry 6501559 6506007-АА

shhworldsea автомобилската fastener слепи занитвам за ГМ 10184895 за ford N803862-S за chry 6501559 6506007-АА

DEN 343.92

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Материјал Тип:
Пластични делови
Објектот Должина:
1cm
Бренд Име:
shhworldsea
Објектот Висина:
1cm
Име На Модел:
6868
Објектот Ширина:
1cm
Објектот Тежина:
0.002kg
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Должина:
57nmm
дупка кол:
6.3 mm
Панел Опсег:
3.9-10.0 mm
прирабница кол:
12.9 mm

Купувачи како што избираат