• Обновено
Бесплатен Превозот Нова Мода 2018 Пролет за Жените Бренд Шарени Џемпери Лабава Топло Плетени Pullovers Џемпери Дама

Бесплатен Превозот Нова Мода 2018 Пролет за Жените Бренд Шарени Џемпери Лабава Топло Плетени Pullovers Џемпери Дама

DEN 479.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Никој
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
Минатото Лето
Техника:
Станот Плетени
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Pullovers
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Модални,Памук,Волна
Облека Должина:
Долго
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал Состав:
Волна
Шаблон Тип:
Шарени
Број На Модел На:
GLYS-0621
Декорација:
Никој
Место на Потекло:
Кина (Копно)
боја:
црна, бела
Волна:
Тенка Волна

Купувачи како што избираат