• Обновено
FDS6612A FDS6612 6612A СОП-8

FDS6612A FDS6612 6612A СОП-8

DEN 38.40

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
CazenOveyi
Состојба:
Нови
Напон:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Тип:
pcb
Примена:
DIY
Пакет:
соп-8
Електронски Компоненти & Резерви:
DC-
Електронски Компоненти & Материјали 1:
DC-DC

Купувачи како што избираат