• Обновено
Macross Граница Cosplay Sheryl Nome Фустан, Костим H008

Macross Граница Cosplay Sheryl Nome Фустан, Костим H008

DEN 2448.96

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXS
Посебни Употреба:
Носии
Компоненти:
Јакни,Фустани
Извор Тип:
Аниме
Број На Модел На:
140703521
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Sheryl Nome
боја:
како Слика
Снабдувач Тип:
ОЕМ
Пакет:
1 OPP вреќа/PC
Материјал Состав:
Полиестер + Памук
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
is_customized:
Yes
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Памук, Полиестер
Ткаенина Тип:
Волнени
Знаци:
Класичен Ноќта На Вештерките Носии

Купувачи како што избираат