• Обновено
20pcs Нерѓосувачки Челик Преполн Кал Машина Полимер Глина Fimo Екструдер Скулптура Украсување Алатка Продажба --M25

20pcs Нерѓосувачки Челик Преполн Кал Машина Полимер Глина Fimo Екструдер Скулптура Украсување Алатка Продажба --M25

DEN 141.84

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
како се покаже
Тип:
Комбинација
Примена:
рутер малку сет
DIY Материјали:
Металугрија
Број на Парчиња:
20pcs
Големина:
N/A
Бренд Име:
Aleekit

Купувачи како што избираат