• Обновено
10x Стоматолошки Тројно Три 3 Начин Шприц Директно Воздух Вода Со Млазници Совети

10x Стоматолошки Тројно Три 3 Начин Шприц Директно Воздух Вода Со Млазници Совети

DEN 2506.56

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Белење На Заби
Бренд Име:
ZUCZUG
Број На Модел На:
Тројно Три 3 Начин Шприц Директно Воздух Вода
Големина:
Small
Состојка:
Никој
НЕТО-WT.:
1400g

Купувачи како што избираат