• Обновено
злато лустери Луксузни Модерни Кристал Лустерот за дневна соба и спалната соба светилка модерна лустерот Кристал осветлување Врвот K9 Светилка

злато лустери Луксузни Модерни Кристал Лустерот за дневна соба и спалната соба светилка модерна лустерот Кристал осветлување

DEN 17760.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Лустери
Бренд Име:
Minfu
Сенка Тип:
Shadeless
Сенка Ветер:
Up
Карактеристики:
Лустери
Тело Материјал:
Алуминиум
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Гаранција:
3
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
сертификација:
CCC,CE,CQC,EMC,ГШ,PSE,RoHS,ССА,УЛ,VDE
Заврши:
никел
Стил:
Современа
База Тип:
E14
Е dimmable:
No
Напон:
110V,120V,220V,230V,240V,110-240V,90-260V
Извор На Енергија:
AC
Е Светилки Вклучени:
No
Инсталација Тип:
Флеш Планината
Број На Модел На:
за возврат 662-1

Купувачи како што избираат