• Обновено
Јапонски Аниме Облека Suite PreCure Cospay Лек Ритам Костим H008

Јапонски Аниме Облека Suite PreCure Cospay Лек Ритам Костим H008

DEN 2703.84

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXS
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
140703030
Компоненти:
Фустани
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Лек Ритам
боја:
како Слика
Снабдувач Тип:
ОЕМ
Пакет:
1 OPP вреќа/PC
Материјал Состав:
Полиестер + Памук
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
is_customized:
Yes
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Памук, Полиестер
Ткаенина Тип:
Волнени
Знаци:
Класичен Ноќта На Вештерките Носии

Купувачи како што избираат