• Обновено
700C 50MM Тркачки Велосипед Јаглерод Тркала Пред 2 Имајќи+Задни 5 Имајќи Центар Велосипеди Тркала Јаглерод Патот Wheelset Велосипед Трки Тркала

700C 50MM Тркачки Велосипед Јаглерод Тркала Пред 2 Имајќи+Задни 5 Имајќи Центар Велосипеди Тркала Јаглерод Патот Wheelset

DEN 14856.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
RICHBIT
По завршувањето:
UD Matte
is_customized:
Yes
Систем За Сопирање:
V Кочница
Тркала Материјал:
јаглерод
Број На Модел На:
enlee50W
Применливи Велосипед:
Планински Велосипеди
Големина:
700C
Зборуваше Дупка:
20-24 ЧАСА

Купувачи како што избираат