• Обновено
Вратоврска Боја на стакло Плочки Вратоврска Боја Накит Уметност Pendant стакло Фото Cabochon Ѓердан keyring ознака cufflink earring

Вратоврска Боја на стакло Плочки Вратоврска Боја Накит Уметност Pendant стакло Фото Cabochon Ѓердан keyring ознака

DEN 91.92

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Главниот Камен Боја:
1Pcs, 10Pcs
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Цинк Легура
Pendant Големина:
25mm
Пол:
Унисекс
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
yaolu
Синџир Тип:
Линк Синџир

Купувачи како што избираат