• Обновено
Оригинални Нови 4.3' инчен Започне x431 diagun LCD дисплеј со екран на допир digitizer екран на допир панел бесплатен превозот цена.

Оригинални Нови 4.3' инчен Започне x431 diagun LCD дисплеј со екран на допир digitizer екран на допир панел бесплатен

DEN 309.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
стартување x431
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
skylarpu
Големина На Екранот:
Компатибилен Бренд:
skylarpu
Големина На Екранот:
4.3 ИНЧЕН
квалитет:
Висок квалитет
is_customized:
yes
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Компатибилен:
Универзална

Купувачи како што избираат