• Обновено
5Pcs 3мм-18mm Челик Скршени Брзина Од Оштетени Завртка Extractor Поставите Вежба Делови Од Гром Студ Смена Алатка Оштетени Завртки Рака Алатка

5Pcs 3мм-18mm Челик Скршени Брзина Од Оштетени Завртка Extractor Поставите Вежба Делови Од Гром Студ Смена Алатка

DEN 112.80

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Пакет:
Случај
Бренд Име:
alloet
Тип:
Комбинација
Големина:
as shown
DIY Материјали:
Дрво
Примена:
Дрво Алатка За Работа
Број На Модел На:
59127
Тип:
Рака Алатки
Број на Парчиња:
5 компјутери

Купувачи како што избираат