• Обновено
Емитување Студио Микрофон Микрофон Суспензија Бум Режа Рака Стојат

Емитување Студио Микрофон Микрофон Суспензија Бум Режа Рака Стојат

DEN 256.56

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Стил:
Вградениот Микрофон
Употреба:
Компјутер Микрофон
Трансдуцерот:
Кондензаторот Микрофон
Поставете Тип:
Еден Микрофон
Број На Модел На:
нови пристигнување
Пакет:
No
Бренд Име:
Fasdga

Купувачи како што избираат