• Обновено
4 Парчиња Топла Продаде бела calla Цвеќиња Ѕид Уметност Слика Современ Дом Декорација Дневна Соба или Спалната соба Платно Печатење на Слика модуларен

4 Парчиња Топла Продаде бела calla Цвеќиња Ѕид Уметност Слика Современ Дом Декорација Дневна Соба или Спалната соба

DEN 278.40

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина (Инчен):
20x40cmx2 20x50cmx2, 30x60cmx2 30x80cmx2, 40x80cmx2 40x100cmx2, 10x20cmx2 10x30cmx2
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Цвет
оригиналниот:
No
Обликот:
Нередовните
Форма:
Во комбинација
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Бренд Име:
AtFipan
Техника:
Спреј Сликарство

Купувачи како што избираат