• Обновено
6x16mm Мазна Колона Море Слоевита Камен Монистра се Изгубат Насоки 15 За DIY Ѓердан Bracelat Накит Одлуки,трговија на Големо Бесплатен Превозот

6x16mm Мазна Колона Море Слоевита Камен Монистра се Изгубат Насоки 15 За DIY Ѓердан Bracelat Накит Одлуки,трговија

DEN 217.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
jbyzbsm
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Број На Модел На:
zzy849
Објектот Тежина:
About
Материјал:
Камен
Објектот Форма:
Колона
боја:
Виолетова.Зелена.Сина.Црвена
Камен:
Море Слоевита Џаспер
облик:
Колона
дупка со големина:
1mm
Должина:
15 инчен
Метал:
Не метал
Материјал:
Скапоцен камен
Стил:
Spacer
Објектот Дијаметар:
6x16mm
Надворешниот Дијаметар:
6x16mm

Купувачи како што избираат