• Обновено
Star Wars R2D2 Стакло Cabochon Приврзоци Ѓердан keyring ознака cufflink earring

Star Wars R2D2 Стакло Cabochon Приврзоци Ѓердан keyring ознака cufflink earring

DEN 91.92

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Главниот Камен Боја:
1Pcs, 10Pcs
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
25mm
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
yaolu
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс

Купувачи како што избираат