• Обновено
MAX3483CSA MAX3483ECSA MAX3483EESA SOP8

MAX3483CSA MAX3483ECSA MAX3483EESA SOP8

DEN 86.40

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Состојба:
Нови
Бренд Име:
CazenOveyi
Напон:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Примена:
pcb
Тип:
DIY
Пакет:
соп-8
Електронски Компоненти & Материјали:
Електронски Компоненти & Материјали 1:

Купувачи како што избираат