• Обновено
2 парчиња 97.5x3.55 97.5*3.55 100x3.55 100*3.55 103x3.55 OD*Дебелина Зелена Viton FKM Флуор Гума О-Прстен Нафта Печат О Прстен Заптивка

2 парчиња 97.5x3.55 97.5*3.55 100x3.55 100*3.55 103x3.55 OD*Дебелина Зелена Viton FKM Флуор Гума О-Прстен Нафта Печат

DEN 154.08

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Материјал:
Гума
Број На Модел На:
97.5x3.55 100x3.55 103x3.55
Обликот:
Прстен Заптивка
Standard or Nonstandard:
Стандард

Купувачи како што избираат