• Обновено
Legua автомобил ветробранското стакло Wiper ножеви за FIAT CROMA(2005-),17+24,Boneless wiper, шофершајбната, wiper гума

Legua автомобил ветробранското стакло Wiper ножеви за FIAT CROMA(2005-),17+24,Boneless wiper, шофершајбната, wiper

DEN 720.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Fiat Croma-Година:
2009,2006,2012,2008,2005,2007,2010,2011,2013
Објектот Висина:
3cm
Бренд Име:
Legua
Објектот Ширина:
2cm
Материјал Тип:
Челик,Природни гума
Специјални Функции:
Чистење на шофершајбната
Објектот Тежина:
0.36kg
Фиат Модел:
Croma
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
За Возило Брендови/Модел:
Фиат
Име На Модел:
за croma
Материјал:
Челик, ПОМ пластика, Природни гума
Посебна функција:
high-definition, трајни
Големина:
17+24
Wiper тип:
Boneless стакло
Спецификација На Производот :
две парчиња
Фитинг БР. на Продавницата:
R-400
Година:
2005-
Автомобил Направи:
за fiat

Купувачи како што избираат