• Обновено
Hakuoki Hakuouki Shinsengumi Kitan SSL Cosplay Chikage Kazama Костим Униформа H008

Hakuoki Hakuouki Shinsengumi Kitan SSL Cosplay Chikage Kazama Костим Униформа H008

DEN 1566.96

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXS
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
140703971
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Chikage Kazama
Компоненти:
Грб + Панталони
боја:
како Слика
Снабдувач Тип:
ОЕМ
Пакет:
1 OPP вреќа/PC
Материјал Состав:
Полиестер + Памук
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
is_customized:
Yes
Одделот За Името:
Возрасни
Знаци:
Класичен Ноќта На Вештерките Носии

Купувачи како што избираат