• Обновено
Стоматолошка Лабораторија Полирање Тркала 100PCS Црна + 20 Mandrel месо тело

Стоматолошка Лабораторија Полирање Тркала 100PCS Црна + 20 Mandrel месо тело

DEN 671.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Белење На Заби
Бренд Име:
ZUCZUG
Состојка:
Силиконска Гума
Големина:
Small
Број На Модел На:
Силиконска Гума Полирање Burs
НЕТО-WT.:
340g

Купувачи како што избираат