• Обновено
Жените памучни блузи мода бела блуза О - вратот лак назад цвеќиња везени кошула 2017 Пролет Лето Чисто женски Кошули

Жените памучни блузи мода бела блуза О - вратот лак назад цвеќиња везени кошула 2017 Пролет Лето Чисто женски Кошули

DEN 310.08

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Вез
Бренд Име:
vangull
Материјал:
Полиестер,Памук
Број На Модел На:
MWOUT17012
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Шаблон Тип:
Флорални
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни

Купувачи како што избираат