• Обновено
OPA1652 OPA1652AIDR 1652 SOP8

OPA1652 OPA1652AIDR 1652 SOP8

DEN 120.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
CazenOveyi
Состојба:
Нови
Напон:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Примена:
pcb
Тип:
DIY
Пакет:
соп-8
Електронски Компоненти & Резерви:
Нано
Електронски Компоненти & Материјали 1:
DC-DC

Купувачи како што избираат