• Обновено
3pcs 77.5x3.55 77.5*3.55 82.5x3.55 82.5*3.55 OD*Дебелина 3.55 mm Зелена Viton FKM Флуор Гума О-Прстен Нафта Печат О Прстен Заптивка

3pcs 77.5x3.55 77.5*3.55 82.5x3.55 82.5*3.55 OD*Дебелина 3.55 mm Зелена Viton FKM Флуор Гума О-Прстен Нафта Печат

DEN 156.48

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Материјал:
Гума
Број На Модел На:
77.5x3.55 82.5x3.55
Обликот:
Прстен Заптивка
Standard or Nonstandard:
Стандард

Купувачи како што избираат