• Обновено
AOLANES Нови Лажичка Гроздобер Чипка Сирена Свадба се Облекуваат 2017 Бисери Кралската Воз Труба Boho Невестата Фустани vestido де casamento

AOLANES Нови Лажичка Гроздобер Чипка Сирена Свадба се Облекуваат 2017 Бисери Кралската Воз Труба Boho Невестата Фустани

DEN 22852.80

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16
Воз Должина:
100cm
Тип На Објект:
Свадба Фустани
Sleeve Стил:
Капа Ракав
Свадба Фустан Ткаенина:
tulle
Назад Дизајн:
Ланче
Декорација:
Sequined,Beading,Appliques,Чипка,Цвеќиња,Кристали,Бисери
Вграден Градник:
Yes
Деколте:
Лажичка
Бренд Име:
AOLANES
Воз:
Катедрала/ Кралската Воз
Половината:
Природни
За Бремени Жени:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Силуета:
Сирена/Труба
Фустани Должина:
Кат Должина
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
W289
Вистински Слики:
No

Купувачи како што избираат