• Обновено
Американски стил луксузни cowhide seamed килим модерната црно и бело геометриски модел cowskin chequer тепих за домашна декорација

Американски стил луксузни cowhide seamed килим модерната црно и бело геометриски модел cowskin chequer тепих за домашна

DEN 14376.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
1600MMx2300MM
is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Шарени
Бренд Име:
AOZUN
Техника:
Рака Зависник
Материјал:
Крава Сокриј
Употреба:
Дома,Хотел,Врата,Бања,Кат
Возрасна Група:
Возрасни лица
дизајн:
Модерниот Стил
луксузна cowhide килим :
seamed килим
cowskin килим:
Американски Стил
Голема Големина:
200*300CM

Купувачи како што избираат