• Обновено
5Pcs Стоматолошка Лабораторија Вентил Бакар Tee За Стоматолошки ДОДАТОК 5*5*3мм

5Pcs Стоматолошка Лабораторија Вентил Бакар Tee За Стоматолошки ДОДАТОК 5*5*3мм

DEN 782.88

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Белење На Заби
Бренд Име:
ZUCZUG
Број На Модел На:
Стоматолошка Лабораторија Вентил Бакар Tee
Состојка:
Бакар
Големина:
Small
НЕТО-WT.:
65g

Купувачи како што избираат