• Обновено
DG211BDY DG211 SOP16

DG211BDY DG211 SOP16

DEN 96.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
CazenOveyi
Состојба:
Нови
Напон:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Пакет:
СОП
Примена:
pcb
Тип:
DIY
Електронски Компоненти & Резерви:
Нано
Електронски Компоненти & Материјали 1:
DC-DC

Купувачи како што избираат