• Обновено
Nintama Rantarou Cosplay Костим 4-то Одделение Облека H008

Nintama Rantarou Cosplay Костим 4-то Одделение Облека H008

DEN 1665.12

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXS
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Полиестер
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Број На Модел На:
140703358
Знаци:
Nintama
Компоненти:
Како photoes
боја:
како Слика
Материјал Состав:
Полиестер + Памук
Место на Потекло:
Hubei, Кина (Копно)
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
is_customized:
Yes
Материјал:
Памук, Полиестер
Ткаенина Тип:
Волнени
Должина На Ракав:
Целосна
Знаци:
Класичен Ноќта На Вештерките Носии

Купувачи како што избираат