• Обновено
2017 Нова топла кожа mens појас црна pin тока појаси за мажи дизајнер на познатиот појас луксузни машки рака 130 cm ceinture homme

2017 Нова топла кожа mens појас црна pin тока појаси за мажи дизајнер на познатиот појас луксузни машки рака 130 cm

DEN 311.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Појас Должина:
100cm, 105cm, 110cm, 115cm, 120cm, 125cm, 130cm
Тип На Објект:
Појаси
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Појас Ширина:
3.3 cm
Тока Должина:
4.5 cm
Тока Ширина:
4.2 cm
Стил:
Повик
Пол:
Мажи
Бренд Име:
vacacouro
Појаси Материјал:
Cowskin
Број На Модел На:
L2211
појас големина:
100 cm-125cm
Појас тока материјал:
Легура
боја:
Кафе боја, црна
Материјал:
Вистинска Кожа
Методи:
иглата тока

Купувачи како што избираат