• Обновено
KESS 5.017 V2.23 ГОСПОДАР OBD2 Подесување Комплет Онлајн Верзија KESS V2 V5.017 Нема Знак за Ограничување ECM Титаниум ЕКУ Чип Тунинг Алатка

KESS 5.017 V2.23 ГОСПОДАР OBD2 Подесување Комплет Онлајн Верзија KESS V2 V5.017 Нема Знак за Ограничување ECM Титаниум

DEN 2376.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
KESS Црвено PCB, KESS Зелена PCB
Електронски:
No
Тип На Објект:
Други
Хардвер Верзија:
v5.017
Верзија На Софтвер:
V2.23
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Име На Модел:
Kess V2
Бренд Име:
MAOZUA
Објектот Ширина:
8.66inch
Објектот Тежина:
1.5kg
Објектот Висина:
2.76inch
Напон:
12v
моќност:
24W
Објектот Должина:
7.94inch
Материјал Тип:
пластика и метал
боја:
како се покаже слика
Материјал Тип:
Пластични enbedded со хардвер
Место на Потекло:
Guangdong,Кина
испорака:
Бесплатен превозот
Специјални Функции:
автомобил Дијагностичка Алатка

Купувачи како што избираат