• Обновено
За Nissan Обратно Седан 2012 2013 2014 2015 Центар Столб Б+В Windows Средината Рамка Скратува Нерѓосувачки Челик Прозорец Декорација 6pcs

За Nissan Обратно Седан 2012 2013 2014 2015 Центар Столб Б+В Windows Средината Рамка Скратува Нерѓосувачки Челик Прозорец

DEN 1055.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Висина:
9cm
Објектот Должина:
80cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
25cm
Бренд Име:
canmazon
Автомобил модел:
За Nissan Обратно Седан
Име На Модел:
34491
Специјални Функции:
Декорација & Заштита
Модел Година:
2012-2015
Објектот Дијаметар:
0.1inch
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Купувачи како што избираат