• Обновено
Сонцето и Месечината севда Плочка Накит Небесните Накит Уметност Pendant стакло Фото Ѓердан keyring ознака cufflink earring

Сонцето и Месечината севда Плочка Накит Небесните Накит Уметност Pendant стакло Фото Ѓердан keyring ознака cufflink

DEN 91.92

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Главниот Камен Боја:
1Pcs, 10Pcs
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Цинк Легура
Pendant Големина:
25mm
Пол:
Унисекс
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
yaolu
Синџир Тип:
Линк Синџир

Купувачи како што избираат