• Обновено
Стоматолошки 10Pcs Пластика-Челик И 6Pcs Нерѓосувачки Челик Autoclavable Впечаток Коцки

Стоматолошки 10Pcs Пластика-Челик И 6Pcs Нерѓосувачки Челик Autoclavable Впечаток Коцки

DEN 714.96

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Белење На Заби
Бренд Име:
ZUCZUG
Број На Модел На:
Стоматолошки Autoclavable Пластика-Челик Впечаток Сина
Големина:
Small
Состојка:
Никој
НЕТО-WT.:
432g

Купувачи како што избираат