• Обновено
TREAZY Прекрасниот Кристално Нараквици за Жените Кристал Twisty Pulseras Нараквици Алки Булчински Мода Свадба Партија Накит

TREAZY Прекрасниот Кристално Нараквици за Жените Кристал Twisty Pulseras Нараквици Алки Булчински Мода Свадба Партија

DEN 119.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Метална боја:
сребро позлатен
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
TREAZY
Пол:
Жените
Број На Модел На:
112B01
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Кристално
Поставување Тип:
Prong поставување
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Обликотшема:
twisty
Функција:
свадба партија
Повод:
Свадба,Забава,Ангажираност,Годишнина
Метали Тип:
сребро позлатен

Купувачи како што избираат