• Обновено
Јапонски ДАТУМ ЖИВО аниме т-маица аниме Kurumi Tokisaki Kotori Itsuka памук маица Cosplay Костими аниме облека

Јапонски ДАТУМ ЖИВО аниме т-маица аниме Kurumi Tokisaki Kotori Itsuka памук маица Cosplay Костими аниме облека

DEN 525.12

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Рака-Насликани
Sleeve Стил:
Јапонски ДАТУМ ЖИВО аниме спортска маица
Стил:
Моден
Бренд Име:
COOLPRINT
Ткаенина Тип:
Плетени
Маскирани:
No
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна

Купувачи како што избираат