• Обновено
SLVU2.8-4 SLVU2.8-4BTG SOP8 SLVU2.8

SLVU2.8-4 SLVU2.8-4BTG SOP8 SLVU2.8

DEN 57.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
CazenOveyi
Состојба:
Нови
Напон:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Тип:
pcb
Примена:
DIY
Пакет:
соп-8
Електронски Компоненти & Материјали:
Нано
Електронски Компоненти & Материјали 1:
DC-

Купувачи како што избираат