• Обновено
Бесплатен Превозот на Големо 500pcs микс Големина 8/9/10/12/15/20/25/30/40mm Круг се Движат Очите Пластични Очи За Кукла Играчка Додатоци

Бесплатен Превозот на Големо 500pcs микс Големина 8/9/10/12/15/20/25/30/40mm Круг се Движат Очите Пластични Очи За

DEN 190.80

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
20g
Бренд Име:
Qiaocaner
Број На Модел На:
w009
Надворешниот Дијаметар:
9mm
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Материјал:
Пластични
Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Форма:
Круг
Користат За:
DIY.Scrapbooking.Карта во донесувањето одлуки.Играчка и Занает
боја:
бела и црна
Количина:
500pcs
Тип:
Googly око.Играчка око.Wiggly око.Пластични око
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат