• Обновено
Бесплатен превозот Нане зелена птица идиличната Медитеранот пастирски двострано печатење чипка gauzes кафе кујна завеси две бои

Бесплатен превозот Нане зелена птица идиличната Медитеранот пастирски двострано печатење чипка gauzes кафе кујна завеси

DEN 407.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
W 90cm H 45cm, W 130cm H 60cm, W 130cm H 100cm, W 130cm H 160cm
Употреба:
Кафе,Канцеларија,Дома,Во Болница,Хотел
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Полиестер / Памук
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Локација:
прозорецот
Функција:
Translucidus (Засенчување Го Оценувате 1%-40%)
Техника:
Ткаени
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Стил:
Европа
Шема:
Флорални
Број На Модел На:
097
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Инсталација Тип:
Вграден-во
Тип:
Тока/Цевка Завеса
Формат:
Рака
Тип На Објект:
Завеси
Состојка:
спојувањето
Тип На Производ:
Ладење и Освежување
Функција:
Blackout

Купувачи како што избираат