• Обновено
Нови 6v 4.5 ах 70x47x101mm VRLA батеријата запечатени оловни батеријата полнење длабоко циклус на батеријата 4.5 ах 4ah

Нови 6v 4.5 ах 70x47x101mm VRLA батеријата запечатени оловни батеријата полнење длабоко циклус на батеријата 4.5 ах

DEN 597.36

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
MXPOKWV
Големина:
Prismatic
Поставете Тип:
Само Батерии
Замена На Батеријата:
Yes
Пакет:
Пакет 1
Батеријата Број:
1
Број На Модел На:
NP4.5-6
Номиналниот Капацитет:
4.5 АХ
Тип:
ОЛОВНИ
боја:
Црна
Напон:
6v
Капацитет:
4.5 ах/20hr
терминал:
f1
дизајн живот:
5 години
работни termperature:
+25 степен
Големина:
70*47*101MM
Сертификати:
CE/ISO9001
Тежина:
За 0,7 килограми
гаранција живот:
12 месеци

Купувачи како што избираат