• Обновено
Coronflow Брзи Промени Шупливи Мембрана Вода Филтер за Врвот Контра Вода за Пиење

Coronflow Брзи Промени Шупливи Мембрана Вода Филтер за Врвот Контра Вода за Пиење

DEN 1136.16

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Purifying Позиција:
Терминал За Прочистување
Употреба:
Тапа-Монтирани
5 Фаза Филтрација:
No
Функција:
Директна Пијат
За третман на вода машина Тип:
Прочистувач На Вода
Број На Модел На:
ProTro-3000
Квалитетот На Водата Барања:
Општинската Вода/И Вода
Бренд Име:
coronwater
Тип:
Ultrafiltration
Инсталација:
Табела Тип
Времето на пазарот:
Јуни-15
Материјал:
шупливи влакна
боја:
Бела
сертификација:
Шупливи Мембрана NSF
Примена:
UF Вода за Пиење Систем
Contaminant Намали:
Бактерии, Лоши Мириси/Вкус, Хлор, Цисти, Олово, Слоевита, Turbidity
Оценка (Номинална):
0.025 micron
Проток:
1.0 gpm
врска:
1/4-Push-во

Купувачи како што избираат