• Обновено
20PCS Мода DIY Овална Убавина Главата Дама Камео Шарм Цинк Легура за Живеење Меморија Лебди Locket

20PCS Мода DIY Овална Убавина Главата Дама Камео Шарм Цинк Легура за Живеење Меморија Лебди Locket

DEN 83.04

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Бренд Име:
shuyani
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
Азбуката, Датуми & Бројки
Број На Модел На:
Charms314
Материјал:
Цинк Легура
клучен збор :
лебдечки шарм
Големина:
7-8mm
Тежина:
about 1g
Имаат акции:
Yes
Да може да се меша:
Yes
За дизајн:
Повеќе од 800 тип,може да се испрати да ви листа
Зошто евтини:
Фабрика цена ние го направи тоа го продаде
Точка име :
лебдечки locket шарм
превозот:
Повеќе од $150,предаден од страна на СЛОБОДЕН DHL

Купувачи како што избираат