• Обновено
Замена Багаж Куфер tavell торба Тркала 1 Пар L078

Замена Багаж Куфер tavell торба Тркала 1 Пар L078

DEN 756.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
тркала
Материјал:
Гума
Број На Модел На:
L078
Тип:
тркала
Материјал:
СТП Гума
боја:
црна . јасно. транспарентно. во сива боја.црвена.
Материјал :
СТП+PA+Метал имајќи
Функција:
replacemnt багаж тркала
Функција:
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат