• Обновено
60pcs/многу Микс colors18mm Стакло Snap Копчето Шарм со мали granule Светли Бои diy Прилепува Копчето Накит Божиќ подарок

60pcs/многу Микс colors18mm Стакло Snap Копчето Шарм со мали granule Светли Бои diy Прилепува Копчето Накит Божиќ

DEN 619.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Нараквици
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Материјал:
Смола
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
18mm snap button
Затворач Тип:
Hummer
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Бренд Име:
Ysawena
Тип:
Diy Snap snap копчето
Материјал:
легури,
боја:
МИКС ОД БОИ
Големина:
fit 18mm button
Тежина:
5g
Користење на:
за diy snap копчето накит
превозот метод:
DHL,Fedex,UPS-от,Кина пост воздух mail,Epacket
време на испорака:
5-7days
Трговија на големо:
Avaliable

Купувачи како што избираат