• Обновено
10PCS 3,5 мм Женски Аудио Приклучок 3 Pin НАТОПИ Џек за Слушалки Штекер PJ-301M

10PCS 3,5 мм Женски Аудио Приклучок 3 Pin НАТОПИ Џек за Слушалки Штекер PJ-301M

DEN 35.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
HPJF
Број На Модел На:
PJ-301M

Купувачи како што избираат