• Обновено
лак вратоврска момчиња Бесплатен превозот Топла Продажба 2014 Година Нови Bowties Висок Квалитет стил Мода Човек Houndstooth Лак Врски Neckwear Свадба

лак вратоврска момчиња Бесплатен превозот Топла Продажба 2014 Година Нови Bowties Висок Квалитет стил Мода Човек Houndstooth

DEN 84.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Врски
Шаблон Тип:
Геометриски
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Момчиња,Девојки
Стил:
Моден
Бренд Име:
SHENNAIWEI
Материјал:
Свила,Полиестер
Големина:
One Size
Број На Модел На:
Пеперутка
Врски Тип:
лак вратоврска
Големина:
10cm-5cm
вратоврска:
лак вратоврска

Купувачи како што избираат