• Обновено
Бесплатен Превозот на Големо 500PCS/многу Големина 8x10mm Црно И Бело Овална Дизајн Имитираат Животинска Око Кукли Око За Играчка DIY

Бесплатен Превозот на Големо 500PCS/многу Големина 8x10mm Црно И Бело Овална Дизајн Имитираат Животинска Око Кукли

DEN 131.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Број На Модел На:
w011
Бренд Име:
Qiaocaner
Објектот Тежина:
12g
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Материјал:
Пластични
Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Форма:
Круг
Користат За:
DIY.Scrapbooking.Карта во донесувањето одлуки.Играчка и Занает
боја:
бела и црна
Количина:
500pcs
Тип:
Googly око.Играчка око.Wiggly око.Пластични око
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат