• Обновено
SF-1 2830 Oilless буш DU Само-подмачкување черупка Sintered буш Големина 28*32*30мм

SF-1 2830 Oilless буш DU Само-подмачкување черупка Sintered буш Големина 28*32*30мм

DEN 451.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
SF-1 2830
Премази:
Други
Материјал:
Други
Структура:
Други
ID:
28mm
OD:
32-милиметри
H:
30мм

Купувачи како што избираат