• Обновено
QN3199 Тибетската Накит Хексагонална Камен Lapis Lazuli Pendant Ѓердан

QN3199 Тибетската Накит Хексагонална Камен Lapis Lazuli Pendant Ѓердан

DEN 1008.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Метална боја:
16inch сребро синџир, 18inch сребро синџир, 20inch сребро синџир, 24inch сребро синџир, 30inch сребро синџир, 32inch сребро синџир
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Pendant Големина:
околу 50mm
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
18inch-32inch
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Пердув
Број На Модел На:
QN319
Бренд Име:
MUDULLA
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат